Pictoo to studio brandingowe specjalizujące się w projektowaniu opakowań.

Naszą misją jest kreowanie pięknych, efektywnych i spójnych historii o Waszych markach. Jesteśmy przekonani, że dobre opakowanie to najlepszy sprzedawca, dlatego też wkładając dużo serca i w pełni angażując się w tworzone projekty, pomagamy markom rozwijać się i pozostawać zauważonymi. Przestrzeń opakowań to miejsce na opowieść o marce, jej wartościach oraz charakterze, a przez to unikalne narzędzie do pozycjonowania brandu na tle konkurencji. To także doskonały instrument do kreowania niezapomnianych doświadczeń oraz emocjonalnej więzi pomiędzy docelową grupą odbiorców a marką. Z naszego studio w Łodzi projektujemy opakowania na produkty każdego typu dla klientów z całego globu. Nie ma znaczenia czy to duże, średnie, małe rodzinne firmy, czy też start-upy - do wszystkich podchodzimy z jednakowo pełnym zaangażowaniem. Każdy projekt opakowania to dla nas wyzwanie, nowa przygoda. Przeżyjmy ją razem!

Co nas wyróżnia?

Nasze studio brandingowe posiada doświadczenie międzynarodowe. Pracowaliśmy i pracujemy dla klientów z różnych stron świata. Pozwala nam to zauważać i szybko identyfikować różnice w potrzebach rynkowych ze względu np. na uwarunkowania kulturowe, czy przyzwyczajenia docelowych grup odbiorców. Nie jesteśmy wielką agencją pracującą dla kilkunastu klientów w tym samym czasie. Staramy się skupić na 1-2 projektach, dzięki czemu możemy zagwarantować pełne zaangażowanie w tworzone kreacje, terminowość i - przede wszystkim - wysoką jakość projektów. Wciąż się rozwijamy, zdobywamy nowe doświadczenia i wiedzę, co przekłada się na ciągłą możliwość oferowania naszym klientom innowacyjnych rozwiązań, zgodnych z panującymi trendami.
_Background-studio-pictoo-opakowania-lodz

Entuzjazm i zaangażowanie

Projektowanie opakowań, redesign, rebranding, projekt identyfikacji wizualnej… do każdego zlecenia podchodzimy z ciekawością, pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzach.

Kreatywne rozwiązania

Nie boimy się eksperymentów formalnych. Łączymy techniki tradycyjne z cyfrowymi. Dzięki ciągłemu pozyskiwaniu wiedzy i monitorowaniu rynku, jesteśmy w stanie opracowywać i wdrażać co raz to nowe rozwiązania.

Wymierne efekty

Nasi klienci notują wzrost sprzedaży i zainteresowania produktami, nad którymi pracowaliśmy. Daje nam to ogromną satysfakcję, energię i chęć do pracy nad kolejnymi projektami.