Sensible Choice / Fruitness

Kreacja marki / Projekt linii opakowań

fruitness-packaging-opakowanie-projekt-opakowania-organic-zywnosc-przekaska-zdrowa-agencja-reklamowa-pictoo
fruitness-packaging-opakowanie-projekt-opakowania-opakowan-projektowanie-agencja-reklamy-reklamowa-kreatywna-branding-logo-pictoo
fruitness-packaging-projekt-linii-opakowan-zdrowe-przekaski-projekty-opakowan-projektowanie-reklama-agencja-reklamowa-torba-folia-fleksografia-flekso-pictoo

Sensible Choice ma swoją siedzibę w Nowej Zelandii. Firma została powołana by dostarczać konsumentom zdrowe przekąski ze 100% owocowym składem. Poproszono nas o stworzenie logo Sensible Choice, marki Fruitness oraz opakowania linii produktów.
Logo Sensible Choice potraktowaliśmy bardzo oszczędnie, wręcz korporacyjnie. Miało być maksymalnie czytelne, dobrze wyglądać w różnych postaciach, wielkościach i na kolorowych tłach.

Jesli chodzi o projekt opakowania skupiliśmy się na przedstawieniu dużych owoców – dla podkreślenia składu. Zastosowaliśmy pogodne tło, które zwraca uwagę na ekologiczne pochodzenie produktów. Użyliśmy nowoczesnej typografii stylizowanej na odręczną, która w pewien sposób również odnosi się do pochodzenia owoców, a jednocześnie nadaje projektowi świeżości. Zaprojektowana linia opakowań świetnie prezentuje się na półce sklepowej.

Poprzedni Projekt

Następny Projekt