Awesome Foods / Re Fruit

Kreacja marki / Projekt linii opakowań

re-fruit-opakowanie-projekt-opakowania-produktu-projektowanie-opakowan-agencja-reklamowa-lodz-refruit-pictoo-interaktywna-branding-opakowania-lodz-warszawa-krakow-pictoo.pl
projekt-opakowania-lodz-pictoo-projektowanie-opakowan-agencja-reklamy-reklama-przekaski-snack-pictoo.pl
opakowanie-projekt-opakowania-produktu-projektowanie-opakowan-agencja-reklamowa-lodz-refruit-pictoo-interaktywna-branding-opakowania-lodz-warszawa-krakow-pictoo.pl

Awesome Fruits, rodzinna firma z Nowej Zelandii, zleciła nam stworzenie projektu linii opakowań na zdrowe, słodkie, naturalne przekąski bez cukru, barwników i konserwantów. Są to liofilizowane truskawki z dodatkiem innych owoców.

Klientowi zależało na wykreowaniu silnego brandu w mocnym, wyróżniającym się opakowaniu, które będzie w stanie z odległości przyciągnąć wzrok potencjalnego konsumenta.

W tym przypadku postawiliśmy na dużą ilość koloru, kontrastującą z ciemnym tłem. Barwa działa tu jako kod odróżniający między sobą każde opakowanie produktu w linii. Dodatkowo wprowadziliśmy duże, smakowite zdjęcia owoców, by w jasny sposób podkreślić stuprocentowo naturalną zawartość.

Poprzedni projekt

Następny Projekt